Płatny staż absolwencki w dziale Logistyki

Miejsce Głogów
Forma Staż absolwencki
Kandydaci K/M

Jesteś studentem, absolwentem studiów wyższych bez doświadczenia? SITECH Sp. z o.o. otwiera przed Tobą ciekawe perspektywy startu zawodowego. Staże w naszej firmie, to świetna okazja, aby wiedzę zdobytą podczas studiów zastosować w praktyce, rozwinąć swoje umiejętności, jak również poznać specyfikę i zasady pracy w międzynarodowym koncernie.

Główne zadania:

  • zaplanowanie procesu logistycznego przy maszynach,
  • konstrukcja regałów przy stanowiskach pracy,
  • wykonanie kart Kanban,
  • wizualizacja części pojedynczych na stanowiskach pracy.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (absolwent do 6 miesięcy od ukończenia studiów),
  • sumienności, komunikatywności, asertywności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office,
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie Volkswagen,
  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (fachowe szkolenia),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę dla absolwentów na czas określony (1 rok).

Jak złożyć aplikację?

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji wystarczy wypełnić formularz CV-online, który jest umieszczony w aktualne praktyki i staże.

Jeżeli nie znalazłeś ogłoszenia o pracę, które dot. Twoich kompetencji możesz aplikować do naszej bazy CV poprzez wypełnienie poniższego formularza CV-online.

W przypadku pytań prosimy o kontakt

Zakład Polkowice:
Amelia Kurt

  • Telefon
    + 48 76 726 71 86

Zakład Głogów:
Gabriela Tchir

  • Telefon
    + 48 76 726 75 00

Zakład Września:
Monika Marcisz

  • Telefon
    +48 76 726 75 95
Polkowice
Praktyki Staż
Głogów
Września