Płatny staż absolwencki w dziale QS - Planowanie jakości

Miejsce Polkowice
Forma Staż
Kandydaci

Jesteś studentem, absolwentem studiów wyższych bez doświadczenia? SITECH Sp. z o.o. otwiera przed Tobą ciekawe perspektywy startu zawodowego. Staże w naszej firmie, to świetna okazja, aby wiedzę zdobytą podczas studiów zastosować w praktyce, rozwinąć swoje umiejętności, jak również poznać specyfikę i zasady pracy w międzynarodowym koncernie.

Główne zadania:

  • pomoc przy tworzeniu dokumentacji jakościowej projektu,
  • pomoc przy zlecaniu pomiarów i badań części,
  • opracowywanie wyników pomiarów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (absolwent do 6 miesięcy od ukończenia studiów),
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziana znajomość narzędzi jakościowych.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie Volkswagen,
  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (fachowe szkolenia),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę na staż absolwencki na czas określony (1 rok)

Proces rekrutacji w SITECH

Proces rekrutacji w SITECH jest kilkustopniowy. W zależności od stanowiska oraz poziomu wymagań może być mniej lub bardziej rozbudowany i czasochłonny.

1

Analiza CV i listu motywacyjnego

2

Wywiad telefoniczny z kandydatem (opcjonalnie)

3

Testy kompetecyjno - osobowościowe

4

Rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem

5

Sprawdzenie referencji (opcjonalnie)

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji wystarczy przesłać formularz aplikacyjny dostępny w zakładce „Oferty pracy” lub CV oraz List motywacyjny. Po dokładnej analizie nadesłanych dokumentów wybrane osoby zostają zaproszone do kolejnego etapu procesu rekrutacyjnego, którego główny trzon stanowi rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu oraz przedstawicielem działu personalnego. Podczas rozmowy badamy poziom wiedzy i umiejętności oraz motywację do pracy i oczekiwania Kandydata.

Uzupełnieniem rozmowy są testy kompetencyjno-osobowościowe. W zależności od stanowiska mogą to być rożnego rodzaju zadania praktyczne, kwestionariusze czy próbki pracy. W uzasadnionych przypadkach rekrutacja odbywa się w formie ośrodków oceny (Assessment Centre).