SITECH Sp. z o.o. jest renomowaną spółką należącą do koncernu Volkswagen. Specjalizuje się w produkcji metalowych stelaży siedzisk samochodowych do wybranych modeli samochodów takich marek jak: Volkswagen, Audi, Volkswagen Samochody Użytkowe, Skoda, Seat oraz Porsche.

Nasza firma została założona w 1998 roku w Polkowicach przez spółki Volkswagen AG oraz KWD GmbH. Firmę SITECH Sp. z o.o. tworzą trzy zakłady produkcyjne – w Polkowicach, Głogowie oraz od 2016 roku we Wrześni, a także Biura Badań i Rozwoju w Polkowicach i we Wrocławiu.

Grupa SITECH ma ponadto swoje zakłady w Niemczech (zakłady w Wolfsburgu i Emden, Biura Badań i Rozwoju w Wolfsburgu i Ingolstadt) oraz Chinach (SITECH Dongchang). Od 2003 roku firma Volkswagen AG przejęła 100% udziałów w SITECH Sp. z o.o. Prowadzimy działalność na terenie Polski, a nasze produkty trafiają na rynek globalny, m.in. do Czech, Hiszpanii, Argentyny, Niemiec, Rosji, RPA, Chin, Słowacji, Węgier.

Innowacje

Stawiamy na poszukiwanie nowych rozwiązań w naszych centrach badań i rozwoju w Polkowicach i we Wrocławiu.

Zasięg

Nasze produkty dostarczamy do wielu krajów Europy, jak i również do Rosji, Chin, RPA i Argentyny.

Technologia

Nieustannie zajmujemy się rozwijaniem know-how, technologii oraz projektowaniem produktów.

SITECH w strukturze Volkswagen

Historia SITECH

Jesteśmy firmą z 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania i produkowania metalowych stelaży siedzisk samochodowych, a tym samym liderem w swojej branży. To dzięki naszym pracownikom i ich zaangażowaniu nieustannie się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę i otwieramy nowe zakłady.

Warunki dla dostawców

  1. Ogólne warunki zakupu   DE PL

  2. Zeszyt wymagań jakościowych - DE oraz załącznik DE

  3. Księga Bezpieczeństwa Wykonawcy  EN DE PL

  4. Specyfikacja wymagań energetycznych  DE PL

  5. Uregulowania w zakresie SZŚ dla Dostawców / Poddostawców  EN DE PL

  6. Uregulowania w zakresie SZŚ dla Wykonawców / Podwykonawców  EN DE PL